Dent (DENT) Nedir?

6 Kasım 2020

Dent Nedir?

 

Dent (DENT), Ethereum platformunda çalışan bir kripto para token’ıdır. DENT, “eSIM dijital SIM kartları, mobil veri paketleri, konuşma dakikaları ve kontör yüklemeleri gibi telekomünikasyon varlıklarının satın alınması ve satılması için tasarlanan küresel bir piyasa” olarak tanımlanabilir. DENT, günümüzün en önemli ürünlerinden birini yani mobil veri ve bant genişliği kavramlarını, özgürleştirme ve demokratikleştirme misyonuna sahip bir şirkettir. Dent, telekomünikasyon ürünlerinin Blockchain aracılığı ile satılmasına ve satın alınmasına izin veriyor. Yani Dent ile bir sim kart online olarak Blockchain aracılığı ile satın alınabiliyor. 

 

Bunların yanında DENT token’ları, mobil verilerin satın alınması ve satılması için evrensel para birimidir. Kullanıcılar AT&T, Verizon, Movistar, Telcel ve daha fazlası gibi dünyanın en büyük operatörlerinden veri satın almak için DENT’leri kullanabiliyor. 

 

Platformun açıklamalarına göre Dent coin’in geleceğinde; DENT piyasasının geliri, spread ve komisyonlar yoluyla işlem ücretlerinden gelecek. Bu işlemler için DENT Token’ı oluşturuldu ve platformun amacı, mobil operatörlere, tüketicilere, işletmelere ve diğer piyasa katılımcılarına yeni açık dünyada mobil veri ihtiyaçlarını rekabet etmek ve çalıştırmak için kolay araçlar sağlamak. 

 

Dent  (DENT) Nereden Satın Alabilirsiniz?

 

 

Vebitcoin üzerinden  DENT satın alıp, ticarete başlayabilirsiniz. Buradan DENT marketimizi inceleyerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kripto para yatırma ve çekme işlemlerimizi inceleyebilirsiniz.  


İlginizi Çekebilir