vebitcoin

Hakkımızda


BİZ KİMİZ?

Misyonu, kripto paranın global çapta kabul edilmesini hızlandırmak olan Vebitcoin Teknoloji A.Ş, ve Gita Yazılım ve Ticaret A.Ş., 20 Eylül 2017 yılında Türk Lirası/ Bitcoin işlemi ile faaliyetine başlamıştır. Gelişmiş alt yapımız, mükemmel hizmetimiz, düşük ücretlerimiz, çok yönlü fonlama seçeneklerimiz ve özelikle sıkı güvenlik standartlarımız sayesinde, kripto para satın almak ve satmak için en yenilikçi platformlardan biri olarak sektörde yerimizi korumaktayız. Bu sektörün her alanında öncülüğünü yaparak, kullanıcılara hızlı ve gelişmiş bir hizmet sunan Vebitcoin, aynı zamanda dünyada kabul görmüş bitcoin bankaları ile ortaklık yapan ilk yerli kuruluştur. Dünyanın en önemli kripto para banka olan Bitgo‘nun Türkiye ortağı Vebitcoin‘dir. Bu ortaklığın bizlere sağladığı gelişmiş güvenlik seçenekleri ile ürünleriniz sigortalama kapsamında işlem görmektedir.

Vebitcoin’in temel özellikleri arasında, makul ticaret ücreti, yeterli likidite, güvenli ticaret araçları, risk alma mekanizmaları, yeterli ticaret çiftleri ve en önemlisi sağlam bir ticaret algoritması bulunmaktadır. Dahası, kripto alanındaki yeni başlayanlar ve mevcut kullanıcılar için yatırım kolaylığı sağlamak adına sizlere birçok alanda destek sağlamaktayız. Kullanıcılara çok yönlü ve kullanımı kolay bir platform aracılığıyla finansal özgürlüğe ulaşmalarına yardımcı olarak, dünya genelinde kripto para birimini benimsemeyi amaçlamaktadır.

Türkiye’de yapmış olduğumuz yatırımlar ve yatırımcı dostu anlaşmalar ile 7/24 Türk lirası ile takas işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 3 dil seçeneği ile ( İngilizce, Rusça, Türkçe) bölge ülkelerinde hizmet ağını genişleten Vebitcoin, kullanabilirlik temelini baz alarak kullanıcı dostu platform olarak hizmetinize sunulmuştur.

Türkiye Cumhuriyeti yargı ve yasalarına uygun hizmet veren Vebitcoin, Muğla Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlıdır. Firmamızın ödenmiş sermayesi 1.000.000 TLdir.

Bilgilerimiz;

Ödenmiş Sermayemiz
Vebitcoin Teknoloji Danışmanlık ve Dış Ticaret A.Ş.— 1.000.000 TRY
Gita Yazılım ve Ticaret A.Ş.– –500.000 TRY

Adres: Emirbeyazıt Mah. Zübeyde Hanım Cad. 10/2 Menteşe / Muğla

Mersis No: 092405423190001

Gita Yazılım Mersis No: 0396129630500001

Marka tescil no: 2019 17589

İletişim: 08508400282

en_USEnglish
tr_TRTurkish en_USEnglish