Enjin (ENJ) Nedir?

6 Kasım 2020

Enjin (ENJ) Nedir?

 

Enjin, kurulduğu 2009 yılından bu yana, oyun endüstrisi ile derinden ilgilenmiştir. Aynı yıl, şirket Enjin Ağı adlı bir oyun topluluğu platformu başlattı ve ekibe göre, onu on yıl içinde 20 milyondan fazla kullanıcıya ulaştırdı.

 

Enjin, 2017 yılında 18.9 milyon dolar toplayan bir ICO’nun ardından kendisini bir blockchain ekosistem geliştiricisi olarak kurdu ve herkesin blockchain varlıklarını kolayca yönetmesini, keşfetmesini, dağıtmasını ve entegre etmesini sağlayan, kullanıcıya öncelik veren bir blok zinciri ürünleri paketi oluşturdu.

 

Enjin Platformu, Pazaryeri, Cüzdan, Kiriş ve diğer araç ve hizmetlerden oluşan bir zincir içi altyapı üzerine inşa edilen Enjin ekosistemi, oyun endüstrisi işletmelerinin geliri artırmasını, rekabet avantajı kazanmasını ve yenilik yapmasını sağlamayı hedefliyor.

 

Oyunda şekillendirilen Enjin’in araçları ve hizmetleri, satın alma, elde tutma, katılım ve para kazanma stratejilerinin bir parçası olarak blok zinciri ürünleri oluşturmak veya tokenize edilmiş dijital varlıkları kullanmak isteyen her büyüklükteki ve sektördeki şirketler tarafından da kullanılabilir.

 

Enjin (ENJ) Nasıl Alınır?

 

Vebitcoin üzerinden ENJ satın alıp, ticarete başlayabilirsiniz. Buradan ENJ marketimizi inceleyerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kripto para yatırma ve çekme işlemlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

 


İlginizi Çekebilir