vebitcoin

Golem (gNT) ve aelf (ELF) delist edilecektir

Golem (gNT) ve aelf (ELF) delist edilecektir

Vebitcoin olarak, listelenen tüm projelerimizi veya kripto paraları düzenli olarak inceleyip, listelenme niteliklerini gözden geçirmekteyiz. Kullanıcılarımız için daha akıcı ve optimize edilmiş bir ticaret deneyimi sunma hedefimiz doğrultusunda, beklediğimiz yüksek standartlı yatırım faaliyetlerinizden emin olmanızı istemekteyiz. Bunun için listelediğimiz her digital varlığın işlemsel özelliklerini belirterek, sektöre daha fazla kar marjı sağlayan kripto paralara yer verebilmeyi amaçlıyoruz.

Tüm bu işlemler ve gözlemler doğrultusunda, Golem ( GNT ) ve ELF ( aelf ) ürünlerinin market işlemleri 18.09.2020 tarihinde durdurulacaktır. 19.09.2020 tarihinde ise marketlerden kaldırılacaktır.

Elinizde bulunan ürünlerinizi market işlemleri sonlandırıltıktan sonra farklı bir kripto ürün ile değişim sağlayabilmeniz için support@vebitcoin.com adresinden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. GNT ve ELF çekimi gerçekleştirmek isteyen kullanıcılarımız ise, 15.10.2020 tarihine kadar işlemlerini gerçekleştirebilirler.

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish