BİZ KİMİZ?

29 Haziran 2020

Vebitcoin Kimdir?


Vebitcoin Teknoloji A.Ş, 20 Eylül 2017 yılında Türk Lirası / Bitcoin işlemi ile faaliyetine başlayan kripto değer işlem platformudur.

Bitcoin ve diğer kripto paraların hızlı ve kolay biçimde ticaretinin yapılabildiği, ülkemizde ve dünya genelinde işlem hacmi her geçen gün artan müşteri odaklı ilk platformudur. 25’ten fazla kripto para birimine sahip olan Vebitcoin, kullanıcılara finansal yollarını belirlemede yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Rusça, Türkçe ve İngilizce olmak üzere üç dil seçeneği mevcuttur. Piyasadaki tüm bilgilere kayıt olmadan erişilebilir, 7/24 destek veren ekibimiz ile TL/Bitcoin yatırma-çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dünyanın en büyük kripto para bankası Bitgo’nun Türkiye ortağı olan platformumuz, bu işbirliğinin bir parçası olarak, sistemimizdeki tüm ürünleri ve varlıkları bir sigorta poliçesi ile desteklemektedir. Sizlere en iyi hizmeti sağlamak adına şeffaf, kolay ve hızlı ticaret sunan en gelişmiş güvenlik seçeneklerini kullanmaktayız.

 

 VEBİTCOİN OLARAK HEDEFLENENLER VE MİSYONUMUZ


Vebitcoin, yatırımlarınız için sizlere yenilenmiş fırsatlar sunmakla beraber, bu süre boyunca sektörün gelişmesine katkı sağlamaktadır. Dahası, kripto alanındaki yeni başlayanlar ve mevcut kullanıcılar için yatırım kolaylığı sağlamak adına sizlere birçok alanda destek vermekteyiz. Kullanıcılara çok yönlü ve kullanımı kolay bir platform aracılığıyla finansal özgürlüğe ulaşmalarına yardımcı olarak, Dünya genelinde kripto para birimini benimsetmeyi amaçlamaktadır.

Vebitcoin olarak en büyük hedefimiz, siz kullanıcılarımızın güvenliği ve finansal alanda rahatça ilerleyebilmesidir. Bu seyirde dünden bu güne aktardığımız ve geliştirdiğimiz emeklerimiz, hedeflerimiz, sizlere yarın da eşlik edecektir. Dün, bugün ve yarın bu sektörde önemli bir rol edindik, edinmeye de devam edeceğiz.

Bilgilerimiz;

Ödenmiş Sermayemiz

Vebitcoin Teknoloji Danışmanlık ve Dış Ticaret A.Ş.— 1.000.000 TRYMersis No: 092405423190001
Marka tescil no: 2019 17589
İletişim: 08508400282


İlginizi Çekebilir