Hakkımızda

27 Nisan 2020

Gelişmiş alt yapımız ile Vebitcoin, mükemmel hizmetimiz, düşük ücretlerimiz, çok yönlü fonlama seçeneklerimiz ve özelikle sıkı güvenlik standartlarımız sayesinde, çevrim içi kripto para satın almak ve satmak için en  yenilikçi platformlardan biri olarak adlandırılıyor. 2017’den beri hizmetlerine devam eden blockchain devriminin Türkiye’den dünyaya açılmıştır. Bu sektörün her alanda öncülüğünü yaparak, kullanıcılarımıza hızlı ve gelişmiş bir hizmet sunmaktayız.

Misyonumuz, kripto paranın global çapta kabul edilmesini hızlandırmaktır.  Böylece siz ve dünyanın geri kalanı finansal özgürlüğüne ulaşabilecektir.

Biz kimiz

Blockchain  önemini başından itibaren gören ve kripto para platformlarının eko-sistemin en kritik parçası olduğunu kabul eden bizler, insanlara hızlı ve güvenli bir şekilde yatırım yapmalarını sağlamak için Vebitcoin’i sizlerle buluşturmakayız. O zamandan beri, şirket Türkiye‘de ve Dünya’da adını sıkça söz ettirmeyi başarmış, bu alanda en deneyimli ve geniş bölgede değerli çalışanları ile  birlikte hızla gelişim sağlamıştır. Kripto parayı erişilebilir kılmak ve hayatın her kesiminden gelen siz kullanıcılarımızın, bağımsızlıklarına yatırım yapmalarını sağlamak için emek verenler olmaktan gurur duyuyoruz.

Ne yapıyoruz

Yatırımcıları güçlendirmek

İster uzman yatırımcı olun, ister kripto-yeni başlayan, Vebitcoin size kendi finansal yolunuzu çizme gücü verir. Borsamız yatırım yapmanız için gittikçe artan sayıda kripto para çiftine ve portföyünüzü büyütürken yararlanmanız için bir gerekli araçlarla özelliklere sahiptir. 

Destek kurumları

Vebitcoin Team ekibi işleminizden  kişiselleştirilmiş white-glove hesap yönetimine kadar Vebitcoin, her ölçekteki kurumlar için en önemli kripto para birimi yatırım çözümüdür. Yatırım hedeflerinize hızlı ve güvenle ulaşabilmeniz için tüm piyasalarda heyecanlı likidite ve rekabetçi fiyatlandırma sunuyoruz.

Bu heyecana katıl

Satoshi, 2009 yılında Bitcoin’in Genesis bloğunu ilk tanıştırdığından beri, kripto dünyayı değiştiriyor . Geleceğe ilk adımını Bitcoin olarak yazdırmış ve kripto parayı bir ana akım yapma konusunda tutkulu olan yetenekli ve ilham verici insanlar arıyoruz. Vebitcoin’e katılmak istiyorsanız, güncel iş ilanlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.  bilgi@vebitcoin.com 

  • Vebitcoin Mimarisi Çok katmanlı ve micro secure ile inşa edilmiştir.
  • Vebitcoin Dakikada 1 milyon  işlem yapabilen kapasiteye sahiptir. 
  • Vebitcoin Birden daha fazla dil seçenekleri mevcuttur.
  • Vebitcoin ‘de tüm bilgilere kayıt olmadan  ulaşabileceğiniz  platform olma özelliği taşımaktadır.
  • Vebitcoin Türkiye’den tüm dünyaya yayılmış ve kabul görmüş partner ortakları ile bir ilk olmayı başarmıştır.
  • Bitgo Partneri olan Vebitcoin, tüm ürünlerinizin sigortala kapsamında olan ilk Türk Şirketiyiz.
  • Detayı videomuzu inceleyebilirsiniz.

KURUMSAL KİMLİK:

Vebitcoin Teknoloji Danışmanlık ve Dış Ticaret A.Ş.

MUĞLA/TÜRKİYE 

Kurumlar Vergisi Muğla V.D / 9240542319

Mersis No: 092405423190001

Tel No: 0850 840 02 82

Mail: support@vebitcoin.com 

Adres:  Emirbeyazıt mahallesi, zübeyde hanım caddesi üntaş sitesi a blok daire no:22 Menteşe/Muğla


İlginizi Çekebilir