HESABIMI NASIL ONAYLATABİLİRİM? ONAYLI, ONAYSIZ HESAP NEDİR?

21 Ekim 2020

ONAYLI HESAP:

 

Kullanıcı Profili bölümünden gerekli kimlik bilgilendirmeleri sağlandıktan sonra hesabınız, Onaylanmış Hesap olarak güncellenir. Onaylı Hesaplarda Türk Lirası Yatırma ve Çekme işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilir, market-takas işlemlerinize başlayabilirsiniz.

 

ONAYSIZ HESAP:

 

Kullanıcı profili bölümünde kimlik bilgilerinizin doğruluğu onaylanmayan hesaplar, onaysız hesap statüsünde olmaktadır. Onaysız hesaplarda Türk Lirası Yatırma ve Çekme işlemleri gerçekleştirilemez. Kripto para yatırma ve çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızı onaylamanız önerilmektedir.

 

 

 

HESABIMI NASIL ONAYLATABİLİRİM?

 

 

1. Hesap onayınızı gerçekleştirebilmek için aktivasyon işlemi tamamlanmış hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Ana menü sekmesinde, Kullanıcı Profili yazan kısma gelerek hesabınız ile ilgili bilgilendirmeleri görebilirsiniz. Hesabımı Onayla butonuna tıklamanız gerekmektedir.

 

 

 

2. Adınız, soyadınız ve TC Kimlik Numaranız kimlik belgenizde yazdığı şekliyle birebir olarak yazılmalıdır. Bilgilerinizi kontrol edip, kaydet butonuna tıklamanız gerekmektedir. Hesabınız onaylanacaktır.

 

* Türkiye Kimlik Kartı bulunmayan kullanıcılar için pasaport doğrulaması gerekmektedir.🛂

 


İlginizi Çekebilir