vebitcoin

KRİPTO PARA YATIRMA VE ÇEKME İŞLEMLERİ BİLGİLENDİRMESİ

KRİPTO PARA YATIRMA VE ÇEKME İŞLEMLERİ BİLGİLENDİRMESİ

 
BTC ÇEKME; BTC ağının bir şebeke onayından geçtiğini unutmayınız, ”Bitgo instant” özelliği gerçekleşen BTC transferlerinde, Vebitcoin sisteminde transferiniz. 3 güvenlik onayı ile onaylanmaktadır.Lütfen çekmek istediğiniz BTC adresinizin doğru olduğundan emin olunuz. BTC transferlerinin geri döndürülmediğini unutmayınız.

BTC YATIRMA; BTC ağından BTC adreslerinize yapmış olduğunuz her gönderim sonrası yeni ”Cüzdan” adresi talep edebilirsiniz. Daha önce kullandığınız adreslere yollayacağınız ürünler, hesabınız ile eşleştirilmektedir. BTC ağı iki şebeke onayından geçmektedir. BTC transferleriniz 1 ile 3 saat kadar sürebileceğini unutmayınız. Tüm BTC yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenmektedir. İşlemlerinizde manuel bir müdahale söz konusu değildir.

BitcoinCash Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler: 

BCH ÇEKME; BCH ağının 12 şebeke onayından geçtiğini unutmayınız. Vebitcoin sisteminde, BCH transferleriniz 3 güvenlik onayı ile onaylanmaktadır. Lütfen, çekmek istediğiniz BCH adresinizin doğruluğundan emin olunuz. BCH transferlerinin geri döndürülemediğine dikkat ediniz.

BCH YATIRMA ; Vebitcoin Borsamıza, BCH ağından BCH adreslerinize yapmış olduğunuz her gönderim sonrası yeni ”Cüzdan” adresi talep edebilirsiniz. Daha önce kullandığınız adreslere yollayacağınız ürünler, hesabınız ile eşleştirilmektedir. BCH ağı 6 şebeke onayından geçmektedir. BCH transferleriniz 1 ile 3 saat kadar sürebileceğini unutmayınız. Tüm BTC yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenmektedir. İşlemlerinizde manuel bir müdahale söz konusu değildir.

BitcoinGOLD Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler 

BTG ÇEKME ; BTG ağının 20 şebeke onayından geçtiğini unutmayınız. Vebitcoin sisteminde, BTG transferleriniz 3 güvenlik onayı ile onaylanmaktadır. Lütfen, çekmek istediğiniz BTG adresinizin doğruluğundan emin olunuz. BTG transferlerinin geri döndürülemediğine dikkat ediniz.

BTG YATIRMA ; Vebitcoin Borsamıza, BTG ağından BTG adreslerinize yapmış olduğunuz her gönderim sonrası yeni ”Cüzdan” adresi talep edebilirsiniz. Daha önce kullandığınız adreslere yollayacağınız ürünler, hesabınız ile eşleştirilmektedir. BTG ağı 20 şebeke onayından geçmektedir. BTG transferleriniz 2 ile 6 saat kadar sürebileceğini unutmayınız. Tüm BTC yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenmektedir. İşlemlerinizde manuel bir müdahale söz konusu değildir.

Litecoin Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler: 

LTC ÇEKME ; Vebitcoin, ‘’3’’ karakteri ile başlayan adreslere LTC çekim işlemini desteklemez. Gönderim yapacağınız adresin ”3” rakamı ile başlamadığından emin olunuz. 

LTC YATIRMA; Vebitcoin Borsamıza, LTC ağından LTC adreslerinize yapmış olduğunuz her gönderim sonrası yeni ”Cüzdan” adresi talep edebilirsiniz. Daha önce kullandığınız adreslere yollayacağınız ürünler, hesabınız ile eşleştirilmektedir. LTC ağı 5 şebeke onayından geçmektedir. LTC transferleriniz 20 dakika ile 1 saat kadar sürebileceğini unutmayınız. Tüm BTC yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenmektedir. İşlemlerinizde manuel bir müdahale söz konusu değildir

Stellar Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler: 

XLM ÇEKME ; Özel cüzdan adreslerine çekim talimatı vermeden XLM çekim işlemi yapacak olan kullanıcılarımızın gönderim yaptığı adrese ”Memo” kodunu yazmaları gerekmektedir. Onayladığınız işlemler, geri çevrilemediği için ürünlerinizin kaybolmasına neden olabilirsiniz lütfen dikkat ediniz.

XLM YATIRMA ; Vebitcoin sistemimize, size özel olarak oluşturulan ‘’Memo’’ kodunu yazmadan ürün göndermeyiniz. Yapılan tüm transferler otomatik olarak eşleştirildiği için ”Memo” kodu olmadan gönderdiğiniz ürünlerin hesabınız ile eşleştirilememektedir. Tüm XLM yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza geçmektedir. XLM işlemlerinde ortalama süreniz 2-15 dakikadır. İşlemlerinizde manuel bir müdahale söz konusu değildir.

Ripple Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler: 

XRP ÇEKME ; Özel cüzdan adreslerine çekim talimatı vermeden XRP çekim işlemi yapacak olan kullanıcılarımızın gönderim yaptığı adrese ”Destinasyon tag” kodunu yazmaları gerekmektedir. Onayladığınız işlemler, geri çevrilemediği için ürünlerinizin kaybolmasına neden olabilirsiniz lütfen dikkat ediniz.

XRP YATIRMA ; Vebitcoin sistemimize, size özel olarak oluşturulan ‘’Destinasyon Tag’’ kodunu yazmadan ürün göndermeyiniz. Yapılan tüm transferler otomatik olarak eşleştirildiği için ”tag” kodu olmadan gönderdiğiniz ürünlerin hesabınız ile eşleştirilememektedir. Tüm XLM yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza geçmektedir. XRP işlemlerinde ortalama süreniz 2-15 dakikadır. İşlemlerinizde manuel bir müdahale söz konusu değildir.

TRON Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler 

TRON  ÇEKME ; Özel cüzdan adreslerine çekim talimatı vermeden XRP çekim işlemi yapacak olan kullanıcılarımızın gönderim yaptığı adresin size özel olması gerekmektedir. Onayladığınız işlemler, geri çevrilemediği için ürünlerinizin kaybolmasına neden olabilirsiniz lütfen dikkat ediniz.

TRON YATIRMA ; Vebitcoin sistemimize, size özel ADRES ALMADAN ürün göndermeyiniz. Yapılan tüm transferler otomatik olarak eşleştirildiği için özel adres olmadan gönderdiğiniz ürünlerin hesabınız ile eşleştirilememektedir. Tüm TRX yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza geçmektedir. TRX işlemlerinde ortalama süreniz 7-10 dakikadır. İşlemlerinizde manuel bir müdahale söz konusu değildir.

Akıllı sözleşmeleri ( Smart Contract) kullanıdığımız Ethereum ağında yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler: 

Ethereum Blockchain, akıllı sözleşmeler için mükemmel ortamlardır. Ethereum’da parayı kontrol eden bir kod yazılabilir ve dünyanın her yerinden erişilebilir uygulamaları oluşturabilirsiniz. Ethereum sözleşmesi, dijital varlık (Ether) tarafından desteklenmektedir ve iki veya daha fazla tarafı içermesi gerekir. Akıllı sözleşme  uluslararası borsalarda %95 oranında kullanılmaktadır. Lütfen akıllı sözleşme kullanmayan borsalara ETH ve Erc20 ürünlerimizi yollamayınız. 

ETH YATIRMA ;

Ledger Wallet, ETH yatırma işlemlerinizde ‘’Gaz limitini 36000’’ veya daha yüksek değere ayarlamalısınız. ETH ağı 15 şebeke onayından geçmektedir. ETH işlemlerinde ortalama süreniz 15 dakika-1 saattir. İşlemlerinizde manuel bir müdahale söz konusu değildir.

ETH ÇEKME ;

Lütfen işlem yaptığınız ETH adresinin, gönderdiğiniz ETH cüzdanı olduğundan emin olunuz. ICO olmadığını kontrol ediniz. Akıllı sözleşmeyi desteklemeyen adreslere ETH gönderimi yapmamanızı öneriyoruz, bu gibi durumlarda Vebitcoin’in işlemler üzerinde müdahalesi söz konusu değildir.

ERC20 KAPSAMINDA OLAN ÜRÜNLER; OMG – BAT – FUN – GNT – CVC- ZRX- PAY -PPT-ELF-DENT-LINK-HOT-USDT-NPXS

UYARI ; LÜTFEN ERC20 ADRESLERİNİZİ OLUŞTURMADAN ÖNCE HESABINIZDAN ETH CÜZDANI OLUŞTURUNUZ. AKILLI ADRES 1-3 DAKİKA ARASINDA OLUŞTURULMAKTADIR. DAHA SONRA TÜM ERC 20 ADRESLERİNİZDE İŞLEM YAPABİLİRSİNİZ.


Ledger Wallet, ERC20 yatırma işlemlerinizde ‘’Gaz limitini 36000’’ veya daha yüksek değere ayarlamalısınız. ERC20 transferleriniz 15 şebeke onayından geçmektedir. ERC20 işlemlerinde ortalama süreniz 15 dakika-1 saattir. İşlemlerinizde manuel bir müdahale söz konusu değildir.

Ledger Wallet ERC20 yatırma işlemlerinizde ‘’Gaz limitini 36000’’ veya daha yüksek değere ayarlayınız. ERC20 transfer işlemlerinizin 15 şebeke onayından geçtiğini unutmayınız. ERC20 transferlerinizin 15dk ile 1 saat kadar sürebileceğini unutmayınız. Tüm ERC20 yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenmektedir. Manuel müdahale olmadığını bildirmek isteriz.
.
ERC20 ÇEKME ; Lütfen işlem yaptığınız ERC20 adresinin, gönderdiğiniz ERC20 cüzdanı olduğundan emin olunuz. ICO olmadığını kontrol ediniz. Akıllı sözleşmeyi desteklemeyen adreslere ERC20 gönderimi yapmamanızı öneriyoruz, bu gibi durumlarda Vebitcoin’in işlemler üzerinde müdahalesi söz konusu değildir.

USDT YATIRMA İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME:

UYARI ; LÜTFEN USDT ADRESLERİNİZİ OLUŞTURMADAN ÖNCE HESABINIZDAN ETH CÜZDANI OLUŞTURUNUZ. AKILLI ADRES 1-3 DAKİKA ARASINDA OLUŞTURULMAKTADIR. DAHA SONRA TÜM ERC 20 ADRESLERİNİZDE İŞLEM YAPABİLİRSİNİZ.


Ledger Wallet USDT yatırma işlemlerinizde ‘’Gaz limitini 36000’’ veya daha yüksek değere ayarlayınız. ERC20 transfer işlemlerinizin 30 şebeke onayından geçtiğini unutmayınız. USDT transferlerinizin 15 dk ile 1 saat kadar sürebileceğini unutmayınız. Tüm USDT yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenmektedir. Manuel müdahale olmadığını bildirmek isteriz

USDT ÇEKME  ; Lütfen işlem yaptığınız USDT adresinin, gönderdiğiniz USDT cüzdanı olduğundan emin olunuz. ICO olmadığını kontrol ediniz. Akıllı sözleşmeyi desteklemeyen adreslere USDT gönderimi yapmamanızı öneriyoruz, bu gibi durumlarda Vebitcoin’in işlemler üzerinde müdahalesi olmadığını belirtmek isteriz.

ZCash Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler 

ZCASH ÇEKME ; ZCASH ağının 12 şebeke onayından geçtiğini unutmayınız. Vebitcoin sisteminde, ZCASH transferleriniz 3 güvenlik onayı ile onaylanmaktadır. Lütfen, çekmek istediğiniz ZCASH adresinizin doğruluğundan emin olunuz. Bu transferlerinin geri döndürülemediğine dikkat ediniz.

ZCASH YATIRMA ; Vebitcoin Borsamıza, ZCASH ağından ZCASH adreslerinize yapmış olduğunuz her gönderim sonrası yeni ”Cüzdan” adresi talep edebilirsiniz. Daha önce kullandığınız adreslere yollayacağınız ürünler, hesabınız ile eşleştirilmektedir. LTC ağı 12 şebeke onayından geçmektedir. ZCASH transferleriniz 1 ile 3 saat kadar sürebileceğini unutmayınız. Tüm ZCASH yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenmektedir. İşlemlerinizde manuel bir müdahale söz konusu değildir

DASH  Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler: 

DASH ÇEKME  ; Vebitcoin Borsamızda, DASH ağı 10 şebeke onayından geçmektedir. Vebitcoin sisteminde, DASH transferleriniz 3 güvenlik onayı ile onaylanmaktadır. Lütfen, çekmek istediğiniz DASH adresinizin doğruluğundan emin olunuz. Bu transferlerinin geri döndürülemediğine dikkat ediniz.

DASH YATIRMA ; Vebitcoin Borsamıza, DASH ağından DASH adreslerinize yapmış olduğunuz her gönderim sonrası yeni ”Cüzdan” adresi talep edebilirsiniz. Daha önce kullandığınız adreslere yollayacağınız ürünler, hesabınız ile eşleştirilmektedir. DASH ağı 10 şebeke onayından geçmektedir. DASH transferleriniz 1 ile 3 saat kadar sürebileceğini unutmayınız. Tüm DASH yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenmektedir. İşlemlerinizde manuel bir müdahale söz konusu değildir

ALGORAND Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler 

ALGO ÇEKME ; Özel cüzdan adreslerine çekim talimatı vermeden ALGO çekim işlemi yapacak olan kullanıcılarımızın gönderim yaptığı adresin size özel olması gerekmektedir. Onayladığınız işlemler, geri çevrilemediği için ürünlerinizin kaybolmasına neden olabilirsiniz lütfen dikkat ediniz.

ALGO YATIRMA ; Vebitcoin sistemimize, size özel ALGORAND CÜZDANINIZI YAZMADAN ürün göndermeyiniz. Yapılan tüm transferler otomatik olarak eşleştirildiği için özel adres olmadan gönderdiğiniz ürünlerin hesabınız ile eşleştirilememektedir. Tüm ALGO yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza geçmektedir. ALGO işlemlerinde ortalama süreniz 7-10 dakikadır. İşlemlerinizde manuel bir müdahale söz konusu değildir.

EOS Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler 

EOS ÇEKME ; Özel cüzdan adreslerine çekim talimatı vermeden EOS çekim işlemi yapacak olan kullanıcılarımızın gönderim yaptığı adrese ”Memo” kodunu yazmaları gerekmektedir. Onayladığınız işlemler, geri çevrilemediği için ürünlerinizin kaybolmasına neden olabilirsiniz lütfen dikkat ediniz.

EOS YATIRMA ; Vebitcoin sistemimize, size özel olarak oluşturulan ‘’Memo’’ kodunu yazmadan ürün göndermeyiniz. Yapılan tüm transferler otomatik olarak eşleştirildiği için ”Memo” kodu olmadan gönderdiğiniz ürünlerin hesabınız ile eşleştirilememektedir. Tüm EOS yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza geçmektedir. EOS işlemlerinde ortalama süreniz 10-30 dakikadır. İşlemlerinizde manuel bir müdahale söz konusu değildir.

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish