KULLANIM SÖZLEŞMESİ

29 Haziran 2020

 

Bu anlaşma siz ve hizmet veren kurum olan Vebitcoin Teknoloji Danışmanlık ve Dış Ticaret A.Ş. arasındadır. 

Vebitcoin web sitesi ( https://www.vebitcoin.com ) aracılığıyla sunulan herhangi bir hizmeti kullanarak veya Vebitcoin’e bağlı kuruluşlara ait hizmetleri kullanarak, bu sözleşmede yer alan tüm şart ve kuralları kabul etmiş olursunuz. Bunun yanında GDPR düzenlemesini içeren Gizlilik Politikamızı ve Onay Formumuzu okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi de beyan edersiniz. Bu yasal olarak bağlayıcı bir sözleşme olduğundan, hizmetlerimizi kullanmadan önce lütfen sözleşmeyi ve ilgili bildirimleri dikkatle okuyunuz. Kullanıcı Sözleşmesine katılmamanız durumunda, lütfen hesap kilidi işlemini (mevcut kullanıcılar için) gerçekleştiriniz. Bu şekilde Vebitcoin’den aldığınız hizmeti durdurmuş olursunuz.

Vebitcoin hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için web sitemizde bulunan şirket ve lisans bilgilerini inceleyebilirsiniz. Bu sözleşmeyle ilgili sorularınız varsa, lütfen destek ekibimizle sitemiz ( www.vebitcoin.com ) aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sözleşme Koşulları


Vebitcoin, sözleşmenin şart ve koşullarını istediği zaman ve kendi takdirine bağlı olarak değiştirme veya değiştirmeme hakkını saklı tutar. Vebitcoin, revize edilmiş kullanıcı sözleşmesini internet sayfasında (Vebitcoin-Duyuru bölümünde) güncelleyebilir ve belirli zaman aralıkla yeniden revize edebilir. Sözleşmede yapılacak her türlü değişiklik, internet sitemizde veya kullanıcılara internet aracılığı ile duyurulduktan hemen sonra yürürlüğe girecektir. Bu nedenle, Vebitcoin hizmetlerini kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen sözleşmenin ve kuralların kabul edilmesi anlamına gelir.

Uygunluk

Bir Vebitcoin’e kayıt olmak için en az 18 yaşını doldurduğunuzu, yasal kapasiteye sahip bireysel/ tüzel kişi veya başka bir kuruluş olduğunuzu onaylamış oluyorsunuz. Eğer siz değilseniz, siz ve varisiniz eylemleriniz sonucunda ortaya çıkabilecek tüm sonuçları üstlenecek ve sistemimizde kayıtlı hesabınızı iptal etme veya dondurabilme hakkına sahip olacaktır.

Kullanım yasağı

Vebitcoin hizmetlerinden herhangi birine erişerek ve bunları kullanarak, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Yaptırımlar Listesi ve eşdeğeri gibi herhangi bir ticaret veya ekonomik yaptırım listesinde bulunmadığınızı beyan etmektesiniz. Vebitcoin, faaliyet göstermesi için pazarlarını ve yargı alanlarını seçme hakkını korur ve hizmetlerini belirli ülkelere kısıtlayabilir veya reddedebilir. Bu anlaşmanın içeriği, kullanıcının ait olduğu ülkenin yasalarından hariç tutulamaz. Vebitcoin, yasaklanan kullanıcıların hizmetlerinden herhangi birine erişememesi konusundaki tutumunu korur.

Hizmet Tanımı

Vebitcoin, kriptografik belirteçler, dijital jetonlar veya kriptografik para birimi olarak bilinen ürünler için çevrimiçi dijital varlık alım-satım platformu özelliğindedir. Vebitcoin, platformunda fiat alım-satım kabiliyeti sağlamaz ve bununla birlikte gelen sıkı düzenlemelere tabi tutulamaz.  Bir ticaret platformu sağlayıcısı olarak işlev görür ve tüccarlar arasında yapılan işlemlerde alıcı veya satıcı değildir. Vebitcoin aynı zamanda bir piyasa yapıcısı da değildir. Tüccarlar, işlem başlamadan önce Vebitcoin’de bir hesap açmalı ve dijital varlıklarını yatırmalıdır. Yatırımcılar, dijital varlıklarının geri çekilmesini, Şartlar ve Koşullar’da belirtilen sınırlamalara tabi olarak talep edebilirler.

Vebitcoin, internet sitesinde yayınlanan bilgilerin doğruluğunu sağlayacaktır ancak internet sitesi aracılığıyla içeriğin doğruluğunu, uygunluğunu, güvenilirliğini, eksiksizliğini, performansını garanti edemez ve ortaya çıkabilecek herhangi bir kayıp veya hasar için sorumluluk kabul etmez. İçerikten doğrudan veya dolaylı olarak, Vebitcoin internet sitesinde yer alan bilgiler, önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Vebitcoin, yatırım veya danışmanlık tavsiyesi vermez, internet sitesinde yahut diğer iletişim araçlarında belirtilen bilgilerin kullanımından ve yorumlanmasından sorumlu değildir. Vebitcoin’in tüm kullanıcıları, ticaretle ilgili risklerin neler olduğunu anlamalıdır.

Vebitcoin, verdiği hizmetlerin sürekliliğini ve güvenliğini sağlamak adına platform güvenliğine önem verirken (hizmet dışı kalma / bakım durumunda duyurular yapılacaktır), KYC Yasası, kötü niyetli hedefli saldırı, terörist saldırıları ve diğer öngörülemeyen durumlardan sorumlu değildir. Vebitcoin, anormal işlemler durumunda, platformdaki her tür işlemi iptal etme, geri alma veya bloke etme hakkına sahiptir. Vebitcoin kullanıcılarından herhangi bir şifre istemeyecek ve kullanıcılardan işlem platformunda listelenmeyen fonları aktarmalarını istemeyecektir. Kullanıcılar, dolandırıcılığa uğramalarına yol açabilecek indirimler veya promosyonlarla ilgilenmeleri esnasında sağduyulu davranmaya teşvik edilir. Liste kapsamlı olmasa da, yukarıda belirtilen durumlardan kaynaklanan kayıplardan Vebitcoin sorumlu tutulmayacağını kabul etmiş olmaktasınız.

Vebitcoin’in herhangi bir hizmetini kullanarak, bu şartlarla bağlantılı olarak tarafınıza ait tüm bilgilerin doğru, eksiksiz olduğunu beyan edersiniz.

Vebitcoin Hesabı Kayıt ve Gereksinimleri

Kayıt

Vebitcoin’in hizmetlerinden yararlanmadan önce sitemize kayıt olmanız gerekmektedir. ( https://www.vebitcoin.com ) Kayıt olmak için; gerçek adınızı, e-posta adresinizi ve şifrenizi belirtmeniz, ayrıca Kullanım Koşulları, Gizlilik Politikası ve Onay Formunu kabul etmeniz gerekmektedir. Belirli koşullara bağlı olarak ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, sizin için bir hesap açmayı reddedebiliriz.

Kullanıcı Kimliği Doğrulaması

Vebitcoin’ kaydınızı gerçekleştirerek, kimlik doğrulama amacıyla talep edilen kişisel bilgileri paylaşmayı kabul etmiş olursunuz. Bu bilgi, özellikle Kara Para Aklama, terörizmin finansmanı, sahtecilik ve Vebitcoin platformundaki diğer mali suçların tespiti için kullanılmaktadır. Bu bilgileri sağlamanın yanı sıra, veri saklamaya yönelik küresel endüstri standartlarına uyumu kolaylaştırmak için, hesabınızın kullanım süresi ve hesabın kapanmasından sonraki 5 yıl boyunca söz konusu bilgilerin kaydını tutmamıza izin vermiş olursunuz. Ayrıca, kimliğinizi doğrulamak için veya dolandırıcılık gibi mali suçlara karşı sizi ve / veya bizi korumak için gerekli görülen doğrudan veya üçüncü taraflar aracılığıyla soruşturma yapma konusunda bize yetki vermektesiniz.

İstediğimiz Kimlik Doğrulama bilgileri aşağıdakileri içerebilir, ancak bunlarla sınırlı değildir;
Adınız,
E-posta Adresiniz,
İletişim Bilgileri,
Telefon Numarası,
Kullanıcı Adı,
Resmi Devlet Kimliği. 

Bu gerekli bilgileri sağlayarak, bu bilgilerin doğru olduğunu onaylarsınız. Kayıt sonrası, bilgilerin herhangi bir değişiklikle zamanında doğru, eksiksiz ve güncel olduğunu garanti etmelisiniz. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgilerin yanlış, asılsız, eskimiş veya eksik olduğu konusunda makul bir şüphe varsa, Vebitcoin size düzeltme talebinde bulunmak, ilgili bilgileri doğrudan kaldırmak ve duruma göre kaydınızı sonlandırmak da sunmuş olduğumuz hizmetimizin bir parçasıdır. Sağlanan iletişim bilgileri ile size ulaşamıyorsak, Vebitcoin Hizmetinin kullanımı sırasında meydana gelen herhangi bir kayıp veya masraftan sadece ve tamamen kendiniz sorumlu olursunuz. Herhangi bir değişiklik olursa, güncel bilgilerin güncel tutulma zorunluluğuna sahip olduğunuzu kabul ve taahhüt etmektesiniz.

Hesap Kullanım Gereksinimleri

Vebitcoin hesapları sadece adı altında kayıtlı olan kişiler tarafından kullanılabilir. Vebitcoin, adı altında kayıtlı olduğu kişiler dışındaki üçüncü şahıslar tarafından kullanılan hesapları askıya alma, dondurma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Buna göre, bahsi geçen hesaplar için yasal sorumluluk alınmamaktadır.

Hesap Güvenliği

Vebitcoin, bize emanet edilen kullanıcı fonlarının güvenliğini korumayı önceliklendirir ve platformumuz için endüstri standardı korumalarını uygulamaktadır. Bununla birlikte, bireysel kullanıcı eylemleri tarafından oluşturulan hesap düzeyinde riskler vardır. Kendi hesabınızı ve kişisel bilgilerinizi korumak için güvenlik önlemlerini bağımsız olarak alma durumumuzu anlamanızı rica ediyoruz. Vebitcoin hesabınızın ve şifrenizin sadece siz sorumlu olacaksınız ve oturum açma e-postanız, Vebitcoin hesabınız ve şifreniz altındaki tüm etkinliklerden siz sorumlu olacaksınız. (bilgi ifşası, bilgi gönderme, izin dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla). İnternet sitesine tıklayarak çeşitli kural ve sözleşmelerin sunulması veya sunulması, çevrimiçi sözleşmenin yenilenmesi, vb.).

Aşağıdaki hususlarda hemfikir olursunuz : 

(a) Vebitcoin hesabınızın ve şifrenizin herhangi bir kişi tarafından veya herhangi bir şekilde güvenlik kurallarına aykırı bir şekilde kullanıldığının farkında olmanız durumunda Vebitcoin ‘i hemen haberdar etmeniz gerekmektedir; 
(b) İnternet sitesinin / hizmetin güvenlik, kimlik doğrulama, işlem, ücretlendirme, geri çekme mekanizması veya prosedürlerini kesinlikle dikkate almanız gerekmektedir; 
(c) Her ziyaretin sonunda uygun adımları izleyerek internet sitesinden çıkış yapmalısınız.

Yukarıdaki Hesap Güvenliği hükümlerine uymamanızın neden olduğu kayıp veya sonuçlardan Vebitcoin sorumlu olmayacaktır.

Tartışmalı Karar

Vebitcoin, kendi takdirine bağlı olarak sorunları ve anlaşmazlıkları çözme hakkını saklı tutar. Bazı meseleler, başkalarının haklarının ihlali, yasa ve yönetmeliklerin ihlali, anormal işlemler ve şartlarda açıkça belirtilmeyen diğerlerini içermektedir. Kullanıcılar, uyuşmazlık çözüm sürecinden doğan maliyetleri üstlenmeyi kabul ederler.

Vebitcoin’de Hizmetlerin Kullanımı İçin Yönergeler

Vebitcoin’deki hizmetlerin kullanımı sırasında aşağıdaki sözleşmeleri gözlemlemeyi kabul etmektesiniz: 

Vebitcoin Hizmetinin kullanımı sırasında yaptığınız tüm faaliyetler, yürürlükteki yasaların, yönetmeliklerin ve aynı zamanda çeşitli kuralların gerekliliklerine uygun olmalıdır, 

Kamu menfaatleri, kamu ahlakı veya diğer yasal menfaatler ihlal edilmemektedir,

Ödenecek vergilerden veya ücretlerden kaçınma teşkil edilmeyecek ve bu sözleşmeyi veya ilgili kurallar ihlal edilmemektedir.

Yukarıdaki sözleri ihlal ederseniz ve dolayısıyla herhangi bir hukuki sonuca yol açarsanız, kendi adınıza tüm yasal yükümlülükleri bağımsız olarak üstlenmeli ve Vebitcoin’i bu tür ihlallerden doğan tüm eylemlerden, iddialardan veya masraflardan tazmin etmektesiniz. Vebitcoin’in önceden yazılı izni olmaksızın, ticari amaçlarla sitede görüntülenen herhangi bir veri veya bilgiyi kullanamazsınız. Siteyi, Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikasına uygun olarak, haksız rekabete aykırı hareket etmeksizin veya Vebitcoin’in normal işlemine müdahale etmeye teşebbüs etmeden kullanmalısınız.

Bu tür kötü niyetli eylemlerin örnekleri arasında, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, 

       ● siteye müdahale etmek için bir aygıt, yazılım veya alt yordam kullanımı 
       ● mantıksız veri yükleme istekleriyle ağ aygıtlarının aşırı yüklenmesi
       ● kötü amaçlı satışların veya piyasada satın alımların gerçekleştirilmesi 


Vebitcoin hizmetine erişerek Vebitcoin’in yukarıdaki sözleşmelerden herhangi birini ihlal edip etmediğinizi tek taraflı olarak belirleme hakkına sahip olacağını ve onayınızı almadan veya önceden bildirimde bulunmadan ilgili kuralları uygulamak için harekete geçme hakkına sahip olacağını kabul edersiniz. sana. 

Bu tür eylemlerin örnekleri arasında, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, 

       ● Engelleme ve sipariş taleplerini kapatma 
       ● Hesabınızı dondurma 
       ● Olayı yetkililere bildirme 
       ● İddia edilen ihlalleri ve gerçekleştirilen eylemleri yayınlama
       ● Yayınladığınız tüm bilgileri ihlalde silme


İddia edilen ihlalin üçüncü bir tarafa zarar vermesi halinde, kendi adınıza tüm yasal yükümlülükleri üstlenecek ve Vebitcoin’i herhangi bir kayıp, para veya ekstra masraftan zararsız tutabilirsiniz. Herhangi bir zarardan dolayı Vebitcoin herhangi bir zarara uğrarsa, tazminat için herhangi bir üçüncü tarafça talep edilirse veya herhangi bir idari makam tarafından verilen herhangi bir cezaya maruz kalırsa, makul avukatlık ücreti dahil olmak üzere, bunlardan kaynaklanan herhangi bir zarar ve masrafa karşı tazmin edersiniz.

Servis Ücretleri

Vebitcoin, hizmetlerini kullanan kullanıcıların hizmet ücretlerini alma hakkını saklı tutar. Hizmetlerini kullanan kullanıcılara uygulanan hizmet ücretlerini ayarlamak, Vebitcoin’in takdirindedir.


Hizmet sunumu

Vebitcoin Hizmetini “olduğu gibi” ve “ticari olarak temin edilebilir” bir koşulda sunacak ve Hizmet’in söz konusu teknolojinin güvenilirliği, kararlılığı, doğruluğu ve eksiksizliği ile ilgili herhangi bir garanti sunmuyor. Vebitcoin, sadece digital değerler ile ilgili bilgilerin edinilebileceği ve bu digital değerlerin alım-satım işlemlerinin gerçekleşeceği bir platformdur. Vebitcoin, herhangi bir işlemde yer alan madalyonun kalitesini, güvenliğini veya yasallığını, işlem bilgilerinin doğruluğunu veya tarafların herhangi bir işlemin kurallara göre yükümlülüklerini yerine getirme kapasitesini kontrol edemez. Sağlanan Vebitcoin hizmetlerini kullanmadan önce, ilişkili yatırım risklerini, işlem bilgilerinin yasal statüsünü ve geçerliliğini ve yatırım kararlarını dikkatle gözden geçirmelisiniz.

Kullanıcı, sitemizde gerçekleştirdiği alım ve satım işlemlerindeki elektronik cüzdanlarına yaptığı aktarımlardan kendisi sorumludur. Bir kripto paranın kullanıcıya ait ancak farklı bir kripto para cüzdanına aktarımı halinde bu transferden Vebitcoin sorumlu tutulamaz ve tüm sorumluluk hatalı gönderimi yapan kullanıcıya aittir. Yine, kripto paraların teknik özelliklerine göre, aktarım yapılırken girilmesi gereken bilgilerin (örneğin TAG, MEMO adresi vb.) hatalı girilmesi sebebiyle yaşanacak hatalı gönderimlerin sorumluluğu da kullanıcıya aittir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Hesabınızı derhal askıya alma hakkına sahip olduğumuzu (ve ilgili kuruluşlar veya bağlı kuruluşlar tarafından sahip olunan tüm hesaplar), bu tür hesaplardaki fonları dondurup kilitlemeyi ve bu tür hesapların içinde bulunduğundan şüphelenirsek Vebitcoin erişiminizi askıya alma hakkına sahip olduğunuzu kabul edersiniz. Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, AML / CTF eylemleri veya geçerli yasa ve yönetmeliklerin ihlali bunların içerisindedir. Vebitcoin, işlem verilerini veya bu hesaplarla ilgili diğer bilgileri tutma ve kullanma hakkına sahip olacaktır. Aşağıdaki hesap denetimleri ilgili
durumlarda da uygulanabilir: 

       ● Hesap, bir devlet işlemine, cezai soruşturmaya veya başka bir davaya tabi ise. 
       ● Hesapta olağan dışı bir etkinlik tespit edildiğinde.
       ● Hesaba yetkisiz erişim olduğunu tespit edildiğinde.
       ● Bir mahkeme emri veya bir düzenleyici / devlet makamı tarafından bunu yapmak zorunda olduğumuzda. 
      ● Dijital hırsızlık ve mücbir sebeplerden dolayı yaşanan  kullanıcı hesaplarına aktarılan kripto para ve benzeri ürünler var olmayan ürünler üzerinde yatırımcıların hiç bir hak  sahibi olması mümkün değildir.
  ● Doğrudan veya dolaylı olarak tekrar başka bir kişinin adıyla Vebitcoin kullanıcısı olarak kayıt olduğunuzda veya kayıt yaptıracağınızda, sağladığınız kullanıcı bilgilerinin ana içeriği, güvenilir olmayan, yanlış veya eksik olduğunda;
       ● Bu anlaşma (kurallar dahil) değiştirildiği zaman, değiştirilen hizmet sözleşmesini kabul etme konusundaki isteksizliğinizden açıkça bahseder ve bildirirsiniz; 
       ● Vebitcoin’in hizmetleri sonlandırması gerektiğini düşündüğü diğer durumlarda da ilgili yaptırımlar geçerlidir.

Hesabın feshedilmesi durumunda, veri saklama standartlarının karşılanması için gerekli hesap ve işlem bilgileri beş yıl boyunca güvenli bir şekilde saklanacaktır. Ayrıca, hesap fesih işlemi sırasında bir işlem tamamlanmamışsa, Vebitcoin o zamanki durumunuzu karşı tarafa bildirme hakkına sahip olacaktır.

Yukarıdaki olaylardan herhangi birinde, Vebitcoin, hesabınızı iptal ederek bu sözleşmeyi doğrudan feshetme hakkına ve kalıcı olarak sahip olma hakkına sahip olacaktır. Hesabınızın yetkilendirmesi üzerindeki yetkilerini dondurulabilir ve işlemlerinizi engelleyebilme yetkisi Vebitcoin’dedir.

● Vebitcoin sitesini kullanımda bulunan Her Kullanıcı, sadece bir Kullanıcı hesabına sahip olabilir. Kullanıcı Site’yi sadece bu Sözleşme’de tanımlanan hizmetlerden faydalanılması amacı ile kullanabilir. Vebitcoin, aynı kişi tarafından kullanılan birden fazla Kullanıcı hesabı bulunması veya kullandırması durumunda ilgili Kullanıcı hesaplarını ihbarsız olarak sonlandırma/askıya alma hakkına sahiptir.

● Vebitcoin, işlemlerin teknik hatalardan dolayı, gerçekçi olmayan fiyatlardan gerçekleşmesi gibi durumlarda, sistemi düzeltmek ve doğru çalışmasını sağlamak adına, bu işlemleri iptal edebilir veya geri alabilir. İptal ve geri alma sırasında bu Kullanıcı hesapları dondurulabilir, eğer herhangi bir ödeme yapıldı ise haksız yapılmış ödemenin iadesi istenebilir, iade edilmemesi halinde Vebitcoin her türlü hukuki yola başvurma hakkına sahiptir. Bu tarz işlemlerden dolayı Vebitcoin sorumlu tutulamaz ve hak talep edilemez.

 ● Vebitcoin, internet sitesinde oluşabilecek teknik arızalardan dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kısa süreli yada uzun süreli teknik arızalardan dolayı doğrudan veya dolaylı olarak doğan ve doğabilecek hiçbir zarardan Vebitcoin sorumlu tutulamaz. Gerçekleşen işlemlerde hiç bir şekilde Kullanıcı hak iddia edemez.

 ● Kullanıcıların Vebitcoin ile sözlü ve yazılı iletişimde, saygısızlık ve hakaret içeren tavırları karşısında, kullanıcı tarafında Yasal olmayan yönlendirmelere maruz bırakma oluşumuna neden olan kullanıcılarımız, Vebitcoin üzerinde bulunan hesabını dondurma, kapatma ve hukuki yollara başvurma hakkı saklıdır.


Tazminat

Zararsız Vebitcoin, iştirakleri, yüklenicileri, lisans verenleri ve ilgili direktörleri, memurları, çalışanları ve temsilcilerini herhangi bir tazminat ve zarardan (avukatların ücretleri, para cezaları veya herhangi bir düzenleyici makam tarafından verilen cezalar dahil) tazmin etmeyi ve ödemeyi kabul etmektesiniz. ihlali veya bu Sözleşmeyi yürürlüğe koymak. Bu ayrıca, Vebitcoin Hizmetini kullanırken herhangi bir üçüncü tarafın geçerli yasa, yönetmelik veya haklarını ihlal ettiğiniz için de geçerli olacaktır.


Duyurular

Tüm resmi duyuruların, haberlerin, tanıtımların, yarışmaların ve hava araçlarının www.vebitcoin.com‘da listeleneceğini lütfen unutmayın. Tüm kullanıcıları düzenli olarak atıfta bulunmaya teşvik ettiğimiz duyurular. Kullanıcıların, duyuruların ihmalinden veya ihmalinden kaynaklanan kişisel kayıplara maruz kalmaları halinde, tazminat hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.

Anlaşmanın Sona Ermesi

Hesabınızı derhal askıya alma hakkına sahip olduğumuzu (ve ilgili kuruluşlar veya bağlı kuruluşlar tarafından sahip olunan tüm hesaplar), bu tür hesaplardaki fonları dondurup kilitlemeyi ve bu tür hesapların içinde bulunduğundan şüphelenirsek Vebitcoin erişiminizi askıya alma hakkına sahip olduğunuzu kabul edersiniz. Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, AML / CTF eylemleri veya geçerli yasa ve yönetmeliklerin ihlali. Vebitcoin, işlem verilerini veya bu hesaplarla ilgili diğer bilgileri tutma ve kullanma hakkına sahip olacaktır. Yukarıdaki hesap denetimleri aşağıdaki
durumlarda da uygulanabilir: 

       ● Hesap, bir devlet işlemine, cezai soruşturmaya veya başka bir davaya tabi ise. 
       ● Hesapta olağan dışı bir etkinlik tespit edildiğinde.
       ● Hesaba yetkisiz erişim olduğunu tespit edildiğinde.
       ● Bir mahkeme emri veya bir düzenleyici / devlet makamı tarafından bunu yapmak zorunda olduğumuzda. 
      ● Dijital hırsızlık ve mücbir sebeplerden dolayı yaşanan  kullanıcı hesaplarına aktarılan kripto para ve benzeri ürünler var olmayan ürünler üzerinde yatırımcıların hiç bir hak  sahibi olması mümkün değildir.

Aşağıdaki olaylardan herhangi birinde, Vebitcoin, hesabınızı iptal ederek bu sözleşmeyi doğrudan feshetme hakkına ve kalıcı olarak sahip olma hakkına sahip olacaktır. Hesabınızın yetkilendirmesi üzerindeki yetkilerini dondurun(iptal edin) ve karşılık gelen Vebitcoin hesabını geri çekin: 

Vebitcoin size verilen hizmetleri sonlandırdıktan sonra, 
       ● Doğrudan veya dolaylı olarak tekrar başka bir kişinin adıyla Vebitcoin kullanıcısı olarak kaydolduğunuzu veya kayıt yaptıracağınızda; 
       ● Sağladığınız kullanıcı bilgilerinin ana içeriği, güvenilir olmayan, yanlış veya eksik olduğunda;
       ● Bu anlaşma (kurallar dahil) değiştirildiği zaman, değiştirilen hizmet sözleşmesini kabul etme konusundaki isteksizliğinizden açıkça bahseder ve bildirirsiniz; 
       ● Vebitcoin’in hizmetleri sonlandırması gerektiğini düşündüğü diğer durumlarda.
Hesabın feshedilmesi durumunda, veri saklama standartlarının karşılanması için gerekli hesap ve işlem bilgileri beş yıl boyunca güvenli bir şekilde saklanacaktır. Ayrıca, hesap fesih işlemi sırasında bir işlem tamamlanmamışsa, Vebitcoin o zamanki durumunuzu karşı tarafa bildirme hakkına sahip olacaktır.

Hesap Sonlandırıldıktan Sonra Kalan Paralar (Normal)

Hesap kapatıldıktan / geri çekildikten sonra, hesaptaki tüm kalan bakiye (Vebitcoin borçları ve diğer borçları içerir) bir defada Vebitcoin’e ödenecektir. Ödenmemiş tüm masrafların Vebitcoin’e ödenmesi durumunda (eğer varsa), kullanıcı tüm fonları hesaptan çekmek için 5 iş gününe sahip olacaktır.

Hesap Feshinden Sonra Kalan Paralar (Hile / AML / Koşulların İhlali)

Vebitcoin, sahtekârlık soruşturmaları, AML soruşturmaları veya Vebitcoin’in şartlarının ihlali durumunda (örneğin, onaylanmamış bir ülkeden Vebitcoin hakkında ticaret) dolayı hesabın askıya alınması veya kapatılması durumunda, otoritelere devredilebilecek fonların ve kullanıcı bilgilerini tam olarak muhafaza edilmesini sağlar.

Yerel Yasalara Uygunluk

Yerel yargı alanlarında Vebitcoin’in yasal kullanımıyla ilgili olarak yerel yasalara uymak kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcılar ayrıca, yerel yasalarının kapsamını, vergilendirmenin tüm yönlerini, uygun vergi makamlarına tevkifat, tahsilat, raporlama ve havale etmelerini de hesaba katmalıdır. Vebitcoin’in tüm kullanıcıları ve herhangi bir hizmeti, fonlarının kaynağının meşru bir şekilde geldiğini ve yasa dışı faaliyetlerden kaynaklanmadığını beyan eder. Vebitcoin, dünya çapında kolluk kuvvetleri yetkilileriyle işbirliğini sürdürmektedir ve yasal görev tarafından işaretlenen veya araştırılan kullanıcıların hesabını ve fonlarını ele geçirmek, dondurmak, feshetmek konusunda tereddüt etmemektedir.

Gizlilik Politikası

Vebitcoin, zaman zaman Vebitcoin platformunda gizlilik politikasını ilan edebilir, değiştirebilir ve gizlilik politikası, bu Kullanım Anlaşması’nın ayrılmaz bir parçası olacaktır. GDPR’yi içeren Gizlilik Politikasının en son sürümü, bu sayfada her zaman bulunabilir www.vebitcoin.com)

Tazminat ve Feragat

Vebitcoin’in ve onun bütün bağlı kuruluşlarını tazmin etmeyi ve bu şartların ihlali hariç olmak üzere, tüm üçüncü tarafların hak taleplerine karşı ve bunlardan zarar görmelerini sağlamayı kabul edersiniz. Hizmetlerin açıklanmasında belirtildiği gibi, Vebitcoin veri bütünlüğünü kendi sitesinde sürdürmek için elinden geleni yapar ancak platformunda sağlanan bilgi ve hizmetleri garanti edememektedir. Vebitcoin, hizmetlerinin kullanımından doğan hatalardan sorumlu değildir.

Şikayetler

Şikayetiniz, geri bildiriminiz veya sorularınız varsa, lütfen support@vebitcoin.com ile iletişime geçebilirsiniz. Görüşleriniz bizim için önemlidir.


İlginizi Çekebilir