vebitcoin

Türk Lirası Yatırma Ve Çekme Bilgilendirmesi

Türk Lirası Yatırma Ve Çekme Bilgilendirmesi


TÜRK LİRASI YATIRMA İŞLEMLERİ

UYARI:Türk lirası ile yapacağınız işlemlerde sorun yaşamamanız adına lütfen aşağıda belirtilen kurallarımızı okuyunuz. Bu kurallara uygun olmayan transferler kabul edilmemekte ve sizlere geri iade edilmektedir. Türk Lirası yatırma ve çekme işlemleriniz için hesap onayınız gerekmektedir.

Gönderim Yapacağınız IBAN -Hesap numarası/ Alıcı hesap adı: 
Banka Seçenek 1 : Alıcı hesap: Vebitcoin Teknoloji A.Ş. yazınız
Banka Seçenek 2 : Alıcı Hesap: Gita Yazılım ve Ticaret A.Ş. yazınız

Alternatif Ödeme Yöntemleri
Pep-para Elektronik ödeme yöntemlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.
Pep-para Banka ödeme yöntemlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Limit Bilgilendirmesi

En az Türk lirası Yatırma miktarınız :  100 ₺ (Yüz Türk Lirası )
En fazla Türk lirası Yatırma miktarınız : 500.000₺ (Beş Yüz Bin Türk Lirası ) (24 saat içerisinde yapacağınız işlemlerinizin toplam miktarıdır. )
Toplam Türk Lirası Yatırma Limitiniz :10.000.000₺ (On Milyon Türk Lirası) ( Aylık )

Dikkat edilmesi gerekenler: İçerisinde açıklama kodu bulunmayan, geçersiz veya kullanılmış kodlar ile yapılan transferleriniz kabul edilmemektedir.

Farklı bir kişinin hesabından yapılan transferleriniz kabul edilmemektedir.

ATM (Bankamatik) kullanılarak yapılan transferleriniz kabul edilmemektedir.

Önemli Bilgi :
Değerli yatırımcılarımız, yapacağınız yatırım işlemlerinizde kullanmak istediğiniz ödeme aracını, hesap bilgilerinizi ve sizden istenilen açıklama bilgilerini eksiksiz doldurunuz. İşlemlerinizde gecikmeler yaşanmaması için girdiğiniz bilgilerinizi tekrar kontrol ediniz.

TÜRK LİRASI ÇEKME İŞLEMİ

Çekme işlemi yapacağınız IBAN- Hesap numarası / Alıcı hesap adı: 
Hesap sahibine ait olan bilgilerin ve IBAN bilgilerinin doğru olması gerekmektedir. Sistemimize kayıtlı olan kullanıcılarımız dışında, üçüncü şahıslara yönelik gerçekleşecek olan çekim işlemlerinizde, işlemi gerçekleştiren IBAN numarasına ait şahıs bilgilerinin, Vebitcoin sistemimize kayıt olurken belirttiğiniz kimlik bilgilerinizin ile aynı olması gerekmektedir.

Banka Yolu ile Çekme işlemi Bilgilendirmesi:

Vebitcoin’de gerçekleştirmek istediğiniz Türk Lirası çekim işlemleriniz, mesai saatleri içerisinde saat 09:00  ile 16:30 arasında tamamlanmaktadır. Haftaiçi ise yapacağınız işlemler, 7 gün 24 saat boyunca gerçekleşmektedir. (İşlemleriniz belirlenmiş banka seçenekleri üzerinden yapılmaktadır. Banka bilgilendirmelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Çekim işlemleriniz, sırası ile ve ekibimiz tarafından kontrol edilerek gerçekleşmektedir. 72 saat boyunca gerçekleşmeyen işlemleriniz için lütfen support@vebitcoin.com adresinden destek ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Güvenlik birimimizin yatırma ve çekme işlemlerinizde yapacağı incelemeler, süreci 72 saate kadar uzatabilmektedir. İşlemlerinizi en kısa süre içerisinde tamamlamaya çalışacağız, anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz

ALTERNATİF ÖDEME YÖNTEMLERİ

Kurallarımız dahilinde alternatif ödeme yöntemlerimizi kullanmak isteyen yatırımcılarımızın, işlemleri 7/24 anlık olarak gerçekleşmektedir.

İptal talebi: SMS – Google Autho.ve E-Mail onayını sağlayan kullancılarımız, çekim işleminin iptal talebi için support@vebitcoin.com adresi üzerinden ekibimiz ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish