VEBİTCOİN CELO’YU LİSTELİYOR!

14 Şubat 2021

Değerli Vebitcoin Kullanıcıları,

 

 

Vebitcoin olarak, listelenen tüm projelerimizi veya kripto paraları düzenli olarak inceleyip, listelenme niteliklerini gözden geçirmekteyiz. Kullanıcılarımız için daha akıcı ve optimize edilmiş bir ticaret deneyimi sunma hedefimiz doğrultusunda, beklediğimiz yüksek standartlı yatırım faaliyetlerinizden emin olmanızı istemekteyiz. Bunun için araştırdığımız her dijital varlığın işlem özelliklerini belirterek, sektöre daha fazla kar marjı sağlayan kripto paralara yer verebilmeyi amaçlıyoruz.

 

Tüm bunlar doğrultusunda Vebitcoin olarak, Celo’yu (CELO) listeleyeceğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

 

CELO, 15/02/2021 tarihinde saat 18.00 itibarıyla CELO/TRY işlem çiftinde alım-satıma açacaktır. Kullanıcılarımız, artık CELO yatırarak alım satım hazırlığı yapabilir.

 

Celo (CELO) nedir?

 

Celo, e-posta adresleri ve telefon numaralarını açık anahtar olarak kullanarak çeşitli dağıtılmış uygulamaları, akıllı sözleşmelerin geliştirilmesini ve ödemeleri destekleyen açık bir platformdur.

 

Celo Cüzdanı, kullanıcıların kişi listelerinde olduğu halde henüz ağa katılmamış olan kişilere ödeme göndermelerine de olanak tanır. Celo Protokolü, ağa kayıtlı olmayan bir kullanıcıya varlık gönderildiği zaman alıcının telefon numarasına karşılık gelen kriptografik adresi ile eşleşene kadar varlığı muhafaza eder.

 

Yeni listelenen varlıkları alıp satarken, bu varlıklar genellikle yüksek fiyat oynaklığına maruz kaldıklarından, yeterli risk değerlendirmesini yaptığınızdan lütfen emin olun.

 

ÖNEMLİ

 

– CELO yatırma adresine yalnızca CELO göndermeniz gerekmektedir. Bu adrese başka bir coin ya da token göndermeniz yatırdıklarınızın kaybolmasıyla sonuçlanabilir. 

 

Ayrıntılı Bilgi:

 

 

 

 

 


İlginizi Çekebilir