Vebitcoin, XRP Yatırımcıları İçin SPARK Airdrop Programını Destekleyecektir!

25 Kasım 2020

Değerli Kullanıcılarımız,

 

Vebitcoin olarak, yükselişte olan XRP (XRP) yatırımlarınız için yeni bir alan yaratarak, Spark (SPARK) Airdrop Programını destekleme kararı almış bulunmaktayız. Kullanıcılarımıza yatırım alanında geniş yelpaze sunmak ve ticaret çeşitliliğini arttırmak için işlemlerimize bugün başladık.

 

Spark  Airdrop programı için işlemlerimize başladıktan sonra, siz kullanıcılarımız cüzdanlarındaki XRP miktarları, 12/12/2020 03.00 (UTC+3) tarihinde ekran görüntüsü olarak kaydedilecektir. XRP para yatırma işlemleri 11/12/2020  itibari ile askıya alınacaktır. Entegrasyon aşamasında bu süreçlerin daha iyi tamamlanması için XRP çekim talepleriniz 15.12.2020 tarihe kadar ertelenecektir. 

 

Dikkat Etmeniz Gereken Durumlar:

 

– Flare alanında başlattığımız entegrasyonumuz tamamlanınca, 12/12/2020 tarihinde XRP cüzdanlarınızın ekran görüntüsünü alacağız.

 

– Bu aşamalar tamamlandıktan sonra XRP para yatırma ve çekme işlemleri yeniden açılacaktır.

 

– Airdrop sırasında XRP alım satımının etkilenmeyeceğini lütfen unutmayın.

 

-XRP’ye sahip her kullanıcı için airdrop elde edilen SPARK Tokenleriniz Dağıtımı sonrası Vebitcoin Hesaplarınıza yansıtılacaktır.

 

Anlık görüntü anında para yatırma veya çekme bekleyen XRP tokenleri, XRP bakiyenize dahil edilmeyecektir. Lütfen anlık görüntüden önce para yatırma ve çekme işlemlerinin tamamlanması için yeterli zaman ayırdığınızdan emin olun.

 

-10 XRP’nin altındaki XRP bakiyeleri airdrop için uygun olmayacak.

 

-SPARK’ın Vebitcoin’de ticaretinin yapılabilmesi ve listelenmesi, belirlenen kriterleri sağlaması durumunda gerçekleşecektir. 

 

Bu güzel yatırım fırsatını sizlerle birlikte değerlendireceğimiz için mutluyuz.

 


İlginizi Çekebilir