YENİ PUNDİ X (PUNDIX) TOKEN DEĞİŞİMİ

31 Mart 2021

Değerli Kullanıcılarımız,

 

Vebitcoin olarak, kullanıcılarımız için daha akıcı ve optimize edilmiş bir ticaret deneyimi sunma hedefimiz doğrultusunda, beklediğimiz yüksek standartlı yatırım faaliyetlerinizden emin olmanızı istemekteyiz.

 

Pundi X’in (NPXS) yeni Pundi X’e (PUNDIX) token değişimini ve 1.000:1 oranında yenilenme planını desteklediğimizi duyurmak isteriz. Bu değişiklikle ilgili detayları bilgilendirme olarak aşağıda bulabilirsiniz;

 

– NPXS yatırma ve çekme işlemleri, 05/04/2021 günü Türkiye saati ile 03.00 itibarıyla askıya alınacaktır. NPXS yatırma işlemlerinizin tamamlanabilmesi için belirtilen tarih ve saat öncesinde yeterli zaman bıraktığınızdan lütfen emin olunuz. Bu süreden sonra yatırılırsa, tokenler hesabınıza geçmeyecektir.

 

– Vebitcoin, 05/04/2021 saat 07.00‘de (Türkiye saati ile) mevcut tüm NPXS işlem çiftlerinde alım satımı durduracak ve bekleyen emirleri iptal edecektir.

 

– Tüm NPXS bakiyeleri tarafımızca kaydedilecek ve tüm kullanıcılara 1.000 NPXS = 1 PUNDIX oranında PUNDIX dağıtımına başlanacaktır.

 

 

– Daha sonra, PUNDIX işlem çiftleri, 11/04/2021 günü saat 07.00 (TSİ) itibarıyla alım satıma açılacaktır.
Sonrasında da kullanıcılarımızın, dönüştürme işlemlerini (NPXS tokenlerini PUNDIX tokenlere ) Vebitcoin olarak gerçekleştireceğiz.

 

 

Risk uyarısı: Kripto para alım satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli gerçekleştirin. Vebitcoin, yüksek kaliteli coinleri seçmek için her türlü çabayı gösterecek, ancak alım satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır.

 

Desteğiniz için teşekkür ederiz

 

VEBİTCOİN


İlginizi Çekebilir